4', 12'
83Krzysztof Jedynak 23', 35'
1', 38'
  13 10

Spotkanie pomiędzy Samel a OTCF zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które po dwóch seriach gier rundy wiosennej 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, zajmowały sąsiednie lokaty w tabeli. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem pokonali ekipę 4 ECO Prestige 3:2, natomiast goście musieli uznać wyższość piłkarzy BetaMed SA, ulegając im 3:5. Rywalizacja w tym starciu rozpoczęła się od mocnej wymiany ciosów z obu stron. Już w 1 minucie gola na 1:0 dla gospodarzy zdobył Rafał Dobrzyński, jednak już 60 sekund później do remisu doprowadził zawodnik OTCF Jakub Pilch. Jednakże po tej bramce, to piłkarze Samel przejęli już pełną kontrolę nad przebiegiem rywalizacji. Gospodarze w pierwszej połowie zaaplikowali rywalom jeszcze 5 trafień, na przerwę schodząc przy wyniku 6:1. Po zmianie stron obraz gry na murawie znacząco się nie zmienił. Gracze Samel nadal prowadzili grę, dokładając na swoje konto kolejne gole. Choć w drugiej odsłonie zawodnicy OTCF zdołali strzelić jeszcze 3 bramki, to ostatecznie ulegli zespołowi Samel w rozmiarach 4:13.